Політика конфіденційності

ТОВ «Леокомп» зобов’язується захищати конфіденційність Персональних даних користувачів цього веб-сайту («Веб-сайт») і зробить все можливе, щоб Персональні дані користувачів оброблялися з урахуванням їх основних прав та свобод, а також особистої гідності, зокрема в частині забезпечення їх конфіденційності.

Тому ми в Леокомп підготували цю Політику конфіденційності, щоб коротко пояснити Вам, яким чином ми будемо здійснювати збір, використання та захист Ваших Персональних даних. В ній описуються Ваші можливості щодо використання, доступу та зміні Ваших Персональних даних.

З метою належного надання нами послуг, нам може знадобитися надання користувачами певної особистої інформації та деталей, і тому ми хотіли б пояснити процедури та способи обробки наданих нам даних.

Ця Політика конфіденційності також дасть Вам повну інформацію, щоб Ви могли дати явну та інформовану згоду на обробку своїх Персональних даних певним, де це застосовно.

Як правило, будь-яка інформація та дані, які Ви надаєте або які іншим чином збираються нами в рамках цього Веб-сайту, будуть використовуватися Леокомп відповідно до чинного застосовного законодавства.

Це означає, зокрема, що будь-яка обробка Персональних даних компанією Леокомп буде відбуватися з дотриманням принципів законності, справедливості, прозорості, обмеження мети, обмеження зберігання, мінімізації, точності, цілісності та конфіденційності даних.

Власник персональних даних

Воласником персональних даних щодо всіх операцій з обробки Персональних даних, що здійснюються через Веб-сайт, є компанія Леокомп.

Компанія Леокомп призначила локального координатора з питань захисту персональних даних/Спеціаліст з питань захисту персональних даних (DPO). Щоб зв’язатися з ним/нею для отримання будь-якої інформації щодо обробки Персональних даних компанією Леокомп, в тому числі переліку операторів з обробки даних, напишіть на адресу: INFO@RIBBON.ORG.UA

Яку інформацію від Вас ми збираємо?

Коли Ви користуєтеся Веб-сайтом та, зокрема, надаєте інформацію та завантажуєте файли на Веб-сайт для отримання доступу до послуг Веб-сайту, компанія Леокомп може збирати та обробляти інформацію, пов’язану з Вами як особою, а також інформацію, яка дозволяє ідентифікувати Вас безпосередньо або разом із додатковою інформацією («Персональні дані»). Така інформація може збиратися компанією Леокомп як тоді, коли Ви самі вирішите надати її (наприклад, коли Ви замовляєте будь-які послуги, що надаються Леокомп через Веб-сайт), так і просто аналізуючи Вашу поведінку на Веб-сайті.

Дані, що надаються користувачами добровільно

При створенні облікового запису на Веб-сайті Вам буде запропоновано надати певні Персональні дані, такі як контактні дані (наприклад, Ваше ім’я, адресу електронної пошти, номер телефону, країну проживання та фактичну адресу) та налаштування рекламних розсилок для цілей, наведених нижче.

Якщо Веб-сайт дозволяє Вам зареєструватися через свій особистий профіль у соціальних мережах (соціальний логін) з попередньою та відкликаною згодою, ми можемо отримати доступ до тієї ж обмеженої інформації, що міститься в такому профілі, що стосується Вашого імені, віку, місцезнаходження, вподобань, інтересів, контактів та зображень.

Перегляд даних

Робота Веб-сайту, як і стандартна робота з будь-якими веб-сайтами в мережі Інтернеті, передбачає використання комп’ютерних систем та програмних процедур, які збирають інформацію про користувачів Веб-сайту як частину їхньої звичайної роботи, передача якої здійснюється автоматично при використанні протоколів обміну даними через Інтернет.

Хоча компанія Леокомп не збирає таку інформацію для того, щоб поєднати її з конкретними користувачами, все ще можливо, що за своїм змістом і за допомогою обробки та поєднання з даними, що зберігаються третіми сторонами, такі дані дозволять ідентифікувати користувача безпосередньо через таку інформацію або за допомогою іншої зібраної інформації. У зв’язку з цим, така інформація також повинна розглядатися як Персональні дані.

Ця інформація включає кілька параметрів, пов’язаних із Вашою операційною системою та інформаційним середовищем, у тому числі Вашу IP-адресу, місце розташування (країну), доменні імена Вашого комп’ютера, адреси уніфікованих ідентифікаторів ресурсів, які Ви запитуєте на Веб-сайті, час зроблених запитів, інформацію про Вашу активність на нашому Веб-сайті (наприклад, сторінки, які відвідуєте, товари, які переглядаєте), метод, який використовується для надсилання запитів на сервер, розміри файлу, отриманого у відповідь на запит, цифровий код, що вказує на статус відповіді, надісланої сервером (успішно, помилка тощо), числовий код, що відображає статус відповіді надісланий сервером (успішно, помилка, і т.д.), детальна інформація про пристрій (наприклад, Ваш комп’ютер, планшет або смартфон), які використовуєте для отримання доступу до нашого Веб-сайту тощо, за допомогою файлів cookie та інших технологій, які дозволяють здійснювати таке відстеження.

Такі дані можуть використовуватися компанією Леокомп лише анонімно в статистичних цілях для використання Веб-сайту, не пов’язуючи їх із будь-яким ідентифікатором користувачів, щоб забезпечити його правильну роботу та виявити будь-які недоліки та/або зловживання Веб-сайтом. Такі дані також можуть використовуватися з метою проведення розслідування відповідальності у випадку інформаційних злочинів, скоєних проти Веб-сайту.

Обробка даних

Обробка даних здійснюється за допомогою таких процедур, технічних та електронних засобів, які підходять для захисту конфіденційної інформації та безпеки даних і включають в себе збір, запис, організацію, зберігання, консультацію, розробку, зміну, підбір, пошук, формування, використання, поєднання, блокування, обмін, розповсюдження, стирання та знищення даних, включаючи поєднання двох або більше таких заходів.

Чому ми обробляємо цю інформацію? Цілі обробки та юридичні підстави.

Компанія Леокомп збирається використовувати Ваші Персональні дані, зібрані через Веб-сайт, для наступних цілей:

 • Для надання відповідей або послуг, на Ваш запит, включаючи можливість створення облікового запису, отримання інформації від Леокомп та надсилання Вам сповіщень за допомогою push-повідомлень; для верифікації Вашої особи та надання Вам допомоги, у випадку втрати або забуття свого логіну/паролю, що вимагається для будь-якого реєстраційного сервісу Леокомп; для того, щоб Ви могли створити та вести зареєстрований профіль користувача, обробки операцій та записів, які запитуєте, для зв’язку з Вами, коли це необхідно, і відповіді на Ваші запити, в тому числі електронні повідомлення; для обробки оплати картками та надання будь-яких інших послуг, на отримання яких Вами були надіслані відповідні запити; для надсилання Вам інформаційних бюлетенів, на які Ви підписалися як на послугу (що містить лише інформаційний контент); для оформлення замовлень на придбання і доставку продуктів, придбаних на Веб-сайті, а також для надання будь-яких інших послуг, які Ви можете запитувати («Надання послуг»).

Жодна згода не вимагається на обробку даних у разі, коли така обробка є необхідною для надання запитуваних послуг і для виконання угоди, стороною якої Ви є, або для здійснення заходів, необхідних перед підписанням угоди.

Необов’язковим для Вас є надання згоди Леокомп на обробку Ваших Персональних даних; проте, якщо Ви її не надасте, Леокомп» не зможе надати Вам будь-які послуги.

 • Для маркетингових та рекламних цілей, в тому числі для здійснення прямого маркетингу, а також для проведення досліджень, вивчення ринку, статистики ринку або опитувань через електронну пошту, SMS-повідомлення, push-повідомлення, спливаючі банери, миттєві повідомлення, телефонні дзвінки оператором, офіційні сторінки Леокомп в соціальних мережах, щодо продуктів і послуг компанії Леокомп («Маркетинг») та для надсилання Вам пропозицій, інформації про рекламні активності та іншої інформації про наші товари та послуги.

Обробка даних для таких цілей ґрунтується на Вашій інформованій та явній згоді. Ви ніколи не зобов’язані надавати компанії Леокомп згоду на використання Ваших Персональних даних для таких цілей; відмова надати таку згоду не призведе до жодних наслідків (крім того, що Ви не зможете отримувати подальші маркетингові сповіщення від Леокомп). Будь-яку надану згоду також можна відкликати на подальшому етапі.

 • Для майбутніх маркетингових та рекламних цілей, шляхом надсилання Вам прямого маркетингового сповіщення електронною поштою щодо продуктів та послуг, що надаються компанією Леокомп, які ідентичні або подібні до тих, що Ви раніше запитували за допомогою використання Веб-сайтуЛегкий спам»). Обробка даних для таких цілей ґрунтується на законних інтересах компанії Леокомп щодо надсилання Вам прямого маркетингового сповіщення електронною поштою щодо продуктів та послуг, що надаються компанією Леокомп, які є ідентичними або подібні до тих, що Ви раніше придбали через Веб-сайт. Ви можете блокувати такі сповіщення, що не призведе до жодних наслідків (крім того, що Ви не зможете отримувати подальші маркетингові сповіщення від Леокомп), скасувавши надсилання сповіщень через посилання, що вказане в нижній частині всіх таких сповіщень.
 • Для створення свого профілю користувача (індивідуальний та/або загальний профілі) на нашому Веб-сайті, за допомогою збору та аналізу інформації щодо обраних Вами вподобань та вибору, здійсненого на Веб-сайті, так і про Ваші загальні дії на Веб-сайті, за допомогою профілювання файлів cookie («Профілювання»). Така інформація може використовуватися для персоналізації Послуг, що надаються через Веб-сайт, за можливості, відповідно до Ваших налаштувань та вибору, а також для надання інформації та рекламних оголошень, які можуть Вам підходити, для отримання індивідуальних пропозицій, які можуть Вас зацікавити, для надання інформації про інші веб-сайти/послуги, які, на думку Леокомп, можуть Вас зацікавити.

Усі алгоритми, які беруть участь у цій обробці, регулярно тестуються для забезпечення чесної обробки даних та контролю за відхиленням.

Обробка даних для таких цілей ґрунтується на Вашій згоді, зібраної за допомогою спливаючого банера файлу cookie та/або спеціального поля для позначки. Ви ніколи не зобов’язані надавати компанії Леокомп згоду на використання своїх Персональних даних для таких цілей; відмова надати таку згоду не призведе до жодних наслідків (крім того, що Ви не зможете скористатися більшою персоналізацією свого досвіду користувача щодо Веб-сайту). Будь-яку надану згоду також можна відкликати на подальшому етапі, змінивши налаштування свого пристрою або надіславши компанії Леокомпповідомлення на вказану вище адресу.

 • Для забезпечення відповідності законам, які зобов’язують компанію Леокомп, проводити збір та/або подальшу обробку певних видів Персональних даних, включаючи положення про конкурси, якщо користувачі беруть участь у конкурсах або розіграшах на нашому Веб-сайті Відповідність»). Коли Ви надаєте будь-які Персональні дані компанії Леокомп, Леокомп здійснювати обробку їх відповідно до чинного застосовного законодавства, яке може включати зберігання та повідомлення Ваших Персональних даних офіційним органам для виконання податкових, митних та інших юридичних зобов’язань. Жодна згода не вимагається у випадку обробки даних з цією метою, оскільки така обробка є необхідною для відповідності юридичним вимогам (Загальний регламент про захист даних, стаття 6.1a).
 • Для запобігання і виявлення будь-якого неналежного використання Веб-сайту або будь-яких шахрайських дій, що здійснюються через Веб-сайтНеналежне використання/шахрайство»).

Обробка даних з цією метою є необхідною для дотримання законних інтересів Леокомп в запобіганні та виявленні шахрайських дій або неналежного використання Веб-сайту (для потенційно злочинних цілей).

 • Для аналізу і покращення нашого обслуговування, вдосконалення Веб-сайту, оцінки ефективності маркетингової діяльності та послуг компанії Леокомп, проведення статистичного та демографічного аналізу корпоративних клієнтів Леокомп та зареєстрованих користувачів («Аналітична обробка даних»).

Обробка даних з цією метою є необхідною для дотримання законних інтересів Леокомп при розробці та управлінні Веб-сайтом, а також для покращення послуг, що надаються на Веб-сайті.

Користувачі не зобов’язані надавати Персональні дані для перегляду публічних сторінок Веб-сайту. Надання Персональних даних для вищезазначених цілей не є обов’язковим, проте, якщо користувачі не нададуть необхідні дані (зазначені в реєстраційній формі, за необхідності), вони можуть не завершити реєстрацію або не скористатися відповідними послугами.

Хто зможе отримати доступ до Ваших Персональних даних?

У рамках своєї діяльності та для викладених вище цілей Ваші Персональні дані можуть передаватися таким юридичним особам («Одержувачі»):

 • Іншим компаніям, що входять до Групи компаній FERRERO, для внутрішніх адміністративних цілей; і
 • Належним чином призначеним розпорядникам з обробки Персональних даних, що надають спеціальні послуги з обробки даних або додаткові послуги (наприклад, зберігання даних, надсилання повідомлень для нас, веб-хостинг, управління контентом, обслуговування користувачів, ІТ-послуги щодо роботи Веб-сайту, розсилання по електронній пошті) від імені компанії Леокомп та відповідно до її вказівок, чий ступінь розвитку з питань захисту даних був перевірений Леокомп перед тим, як укласти угоду про обробку необхідних даних.

Повний оновлений перелік призначених розпорядників з обробки Персональних даних, до якого можуть входити інші компанії Групи FERRERO, доступний у нашого уповноваженого спеціаліста з питань захисту персональних даних;

 • Окремим фізичним особам, уповноваженим компанією Леокомп обробляти Персональні дані, необхідні для здійснення діяльності, суворо пов’язаної з наданням послуг через Веб-сайт (наприклад, технічне обслуговування мережевого обладнання та електронних торгових систем), які взяли на себе зобов’язання про нерозголошення конфіденційної інформації або повинні дотримуватися відповідного юридичного зобов’язання про нерозголошення конфіденційної інформації (наприклад, співробітники Леокомп);
 • Публічно-правовим організаціям або державним органам, яким можуть розкриватися Ваші Персональні дані, відповідно до чинного застосовного законодавства або обов’язкових наказів таких юридичних осіб, установ чи органів. Ми можемо також розкрити Ваші Персональні дані коли ми впевнені, що таке розкриття є необхідним для забезпечення Вашого захисту або захисту інших, розслідування випадків шахрайства або надання офіційної відповіді на запит від державних органів влади.

Персональні дані не розголошуються та не передаються третім сторонам, крім випадків позаштатних корпоративних операцій, коли Персональні дані можуть відноситися або надаватися стороннім покупцям/орендарям або правонаступникам.

Передача Персональних даних

Персональні дані можуть передаватися в інші країни світу, де розташовані приміщення або сервери компанії Леокомп або будь-якого з її постачальників, за умови гарантування адекватного рівня захисту даних.

Діти

З метою дотримання законів, що захищають конфіденційність дітей в Інтернеті, Леокомп свідомо та навмисно не збирає жодних Персональних даних дітей молодше 16 років. Леокомп серйозно та відповідально ставиться до забезпечення конфіденційності Персональних даних дітей. Відтак, ми радимо батькам або опікунам допомогти та скеровувати кожну дитину віком до 16 років, яка має намір переглянути Веб-сайт або отримати доступ до послуг, що надаються Леокомп. . У разі якщо компанії Леокомп стане відомо, що нею випадково було зібрано Персональні дані дітей віком молодше 16 років, Леокомп негайно видалить таку інформацію.

Безпека персональних даних

Усі Персональні дані, що збираються і обробляються через Веб-сайт, будуть зберігатися та оброблятися таким чином, щоб звести до мінімуму ризик знищення, втрати (включаючи випадкову втрату), несанкціонованого доступу / використання чи несумісного використання з початковою метою збору даних. Для цього застосовуються технічні та організаційні заходи безпеки, встановлені Леокомп.

Збереження Персональних даних

Як правило, компанія Леокомп зберігатиме Ваші Персональні дані лише до тих пір, поки це буде суворо необхідно, залежно від причин, для яких вони були зібрані:

 • Персональні дані, оброблені для надання послуг, будуть зберігатися Леокомп протягом періоду, який вважається суворо необхідним для досягнення таких цілей. Проте інформація зберігатиметься довше, якщо нам потрібно буде розглянути будь-які претензії щодо послуг або захистити інтереси Леокомп, пов’язані з потенційною відповідальністю за Надання послуг.
 • Персональні дані, які обробляються для Маркетингу та Профілювання, будуть зберігатися компанією Леокомп з моменту надання Вами згоди до моменту її відкликання. Якщо згода не буде відкликана, Ви отримаєте запит на її поновлення у встановлені інтервали, що складають 24 місяці. Як тільки згода буде відкликана (або не надана, після подання запиту про поновлення), Персональні дані більше не будуть використовуватися для таких цілей, хоча компанія Леокомп все ще може зберігати їх для захисту своїх інтересів, пов’язаних із потенційною відповідальністю за обробку таких даних.
 • Персональні дані, які обробляються з метою Легкий спам, зберігатимуться в компанії Леокомп з моменту їх надання Вами Леокомп до тих пір, поки Ви не будете заперечувати проти їх обробки.

Як тільки Ви заперечите проти їх обробки, Персональні дані більше не будуть використовуватися для таких цілей, хоча компанія Леокомп все ще може зберігати їх, зокрема, для захисту своїх інтересів, пов’язаних із потенційною відповідальністю за обробку таких даних.

 • Персональні дані, які обробляються з метою дотримання Відповідності, зберігатимуться в компанії Леокомп протягом періоду, який вимагається відповідно до конкретних юридичних зобов’язань, за якими оброблялися Персональні дані.
 • Персональні дані, що обробляються для запобігання Неналежного використання / шахрайству та Аналітичної обробки даних, зберігатимуться в компанії Леокомп до тих пір, поки це вважатиметься суворо необхідним для досягнення цілей, для яких вони були зібрані.

Після таких періодів всі Персональні дані повинні бути видалені або знеособлені, за винятком тих Персональних даних, які ми повинні зберігати протягом більшого періоду відповідно до чинного законодавства.

Які Ваші права? Як Ви можете ними розпоряджатися?

Як суб’єкт персональних даних, Ви маєте право в будь-який час скористатися наступними правами:

 • Отримати підтвердження про наявність Ваших Персональних даних, які обробляються Леокомп, а також доступ до таких даних та їхні копії;
 • Оновлювати, змінювати та/або виправляти свої Персональні дані, якщо вони є неточними або неповними;
 • Стирати свої Персональні дані, якщо вважатимете, що обробка є непотрібною або незаконною, зробити Персональні дані анонімними, блокувати дані, обробка яких є незаконною, або встановити обмеження на обробку;
 • Заперечити проти обробки своїх Персональних даних через відповідні причини, пов’язані з певними ситуаціями, що, на Вашу думку, може перешкоджати Леокомп обробити Ваші Персональні дані для певних цілей;
 • Заперечити проти обробки своїх Персональних даних з метою надсилання рекламних матеріалів, проведення прямих продажів, маркетингових досліджень або комерційного зв’язку;
 • Відкликати свою згоду на обробку даних (для Маркетингу та Профілювання), якщо Ваша згода є юридичною підставою для обробки даних – це не вплине на законність обробки, здійсненої до скасування Вами згоди.
 • Вимагати обмеження обробки своїх Персональних даних, якщо вважатимете, що Персональні дані є неточними, або що обробка є непотрібною або незаконною, а також якщо Ви заперечили проти обробки;
 • Відмовитися від показу реклами на основі інтересів. Ми співпрацюємо з третіми особами для керування нашою рекламою на інших сайтах. Наш партнер може використовувати файли cookies або схожі технології з метою надання Вам реклами на підставі Ваших переглядів, активностей та інтересів. Зверніть увагу, що більша частина Персональних даних, наданих Вами компанії Леокомп, може в будь-який час бути змінена, у тому числі налаштування електронної пошти, через доступ, за необхідності, до Вашого профілю користувача, створеного на Веб-сайті.

При запиті послуг через Веб-сайт можна вибрати один або декілька засобів зв’язку, за допомогою яких може здійснюватися обробка Персональних даних з метою Маркетинг цілей (наприклад, телефон, SMS-повідомлення, електронна пошта, пошта, соціальна мережа). Ви можете відкликати свою згоду на таку обробку Персональних даних для всіх вибраних засобів зв’язку або заблокувати лише певні засоби (наприклад, при відкликані згоди на отримання маркетингових SMS-повідомлень, Ви не будете отримувати подальші сповіщення через SMS-повідомлення, але можете продовжувати отримувати їх електронною поштою) за допомогою свого профілю користувача, створеного на Веб-сайті, за необхідності.

Ви також можете відкликати свою згоду на обробку з метою Маркетингу(для сповіщень, які отримуються електронною поштою), вибравши відповідне посилання внизу кожного маркетингового сповіщення.

Згода на Профілювання, що здійснюється файлами cookie, може бути скасована в будь-який час. Якщо згода на Профілювання надана через спеціальне поле для позначки, Ви можете в будь-який час скасувати цю згоду, змінивши налаштування у своєму профілі користувача, створеному на Веб-сайті, за необхідності.

Ви маєте право в будь-який час скористатися правами, встановленими чинним законодавством, надіславши відповідний запит нашому Відділу з питань обробки персональних даних на фактичну та електронну адресу: INFO@RIBBON.ORG.UA

Ця Політика конфіденційності набрала чинності “01” травня 2018 року.

Компанія Леокомп залишає за собою право частково або повністю змінити цю Політику конфіденційності, або ж просто оновити її зміст, наприклад, в результаті змін у чинному законодавстві. Компанія Леокомп повідомить Вас про такі зміни, як тільки вони будуть внесені, які стануть обов’язковими відразу після їх опублікування на Веб-сайті. Тому Леокомп просить Вас переглядати регулярно цю Політику конфіденційності для ознайомлення з її останньою оновленою версією, щоб Ви могли постійно знати, як Леокомп збирає та використовує Персональні дані.

Що таке файли cookie?

Файли cookie – це маленькі текстові файли, які відправляються на пристрій користувача (зазвичай до веб-браузера) від відвіданих веб-сайтів; вони зберігаються у пристрої користувача і в подальшому передаються веб-сайтам при наступних відвідуваннях. (Під час навігації Веб-сайтом користувач іноді може отримувати файли cookie від інших веб-сайтів і веб-серверів, так звані сторонні файли cookie. Це відбувається тому, що відвіданий веб-сайт може містити такі об’єкти як зображення, мапи, звукові файли, посилання на індивідуальні веб-сторінки у різних доменах, розташовані на серверах, відмінних від тих, де зберігається відвідана сторінка).

Файли cookie не зашкоджують Вашому пристрою та дозволяють нам забезпечити швидшу та кращу навігацію (їх цілі можуть змінюватися від автентифікації до зберігання інформації у конфігураціях користувачів на певному сервері тощо) на нашому Веб-сайті. Надалі файли cookie, наприклад, ті, що використовуються для формування комерційних пропозицій для Вас, зберігаються на Вашому пристрої лише після прямої згоди, що виражена у явній поведінці або через інструменти, описані далі. Файли cookie як правило присутні у великих кількостях у кожному призначеному для користувача браузері та зберігаються тривалий час.

Файли cookie можна розділити на дві основні групи: «технічні» файли cookie та «профільні» файли cookie.

а. Технічні файли cookie використовуються виключно для покращення роботи сайту з технічної точки зору, виконуючи функцію передачі інформації у електронній мережі, або настільки, наскільки це необхідно для забезпечення послуги, чітко затребуваної користувачем. Технічні файли cookie можна згрупувати у файли cookie для браузера або сесії, що дозволяють користувачам переміщуватись веб-сайтом і користуватись ним (наприклад, для придбання продуктів он-лайн або аутентифікації для доступу до певних розділів); аналітичні файли cookie, які можна прирівняти до технічних файлів cookie у тій мірі, у якій вони використовуються напряму адміністратором сайту для збору узагальненої інформації про кількість відвідувачів і моделі відвідування сайту; функціональні файли cookie, що дозволяють користувачам переміщуватись сайтом із заздалегідь визначеними критеріями, такими як мова або продукти для покупки, націлені на покращення якості обслуговування. Попередня згода користувачів не потрібна для встановлення цих файлів cookie, проте користувач повинен знати про їх наявність і може заперечити проти їх встановлення.

 1. Профільні та маркетингові файли cookie Маркетингові файли cookie використовуються для відправкикомерційних пропозицій після відвідування певних розділів Веб-сайту, а профільні файли cookie використовуються для створення профілів користувачів для відправки рекламних повідомлень, що відповідають уподобанням, які користувачі продемонстрували раніше під час відвідування Веб-сайту. Оскільки це може передбачати збір персональних даних, у тому числі через деякий час після відвідування Веб-сайту, користувачів необхідно належним чином інформувати про це використання, щоб отримати їх дійсну згоду. Ця інформація може бути передана третім особам, а саме організаціям, які беруть участь у встановленні файлів cookie на терміналі користувача та пов’язані з ТОВ «Леокомп Україна» договірними зобов’язаннями для захисту Ваших прав; це може статись, наприклад, з плагінами для соціальних мереж. У таких випадках наш сайт зв’яжеться із соціальною мережею, яка може використовувати Ваші персональні дані, щоб показувати таргетовану рекламу на різних сайтах, якими ТОВ «Леокомп Україна» не управляє. Для отримання подальшої інформації щодо цих третіх осіб, будь ласка, попередньо прочитайте уважно їх інформаційні повідомлення та форми згоди.

Ви можете продемонструвати свій вибір щодо використання cookie шляхом налаштування браузера на Вашому пристрої у будь-який момент. Тим не менш, деякі функції цього Веб-сайту не будуть доступні, якщо Ви відключите певні файли cookie (деякі файли cookie необхідні для базових операцій сайту). Ваш вибір використання файлів cookie для Веб-сайту можна підтвердити та змінити у налаштуваннях браузера. Будь ласка, виберіть тип браузера, що використовується, щоб перейти на сторінку налаштувань і до процедури конфігурації цих налаштувань.